Sesje Uzdrawiania

Sesje Uzdrawiania

Sesje uzdrawiania doprowadzają człowieka do siebie, łączą z Wyższym Ja i uwalniają zablokowane umiejętności, talenty i wskazują właściwą, indywidualną drogę rozwoju.

Odczucia podczas sesji uzdrawiania mogą być zbliżone do odczuć przy innych formach przekazywania energii – jednak nie jest to przekazywanie energii. Jest to pomoc w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie balansu i równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie – ich uzdrowienie i integracja.

Odczucia w czasie sesji uzdrawiania są bardzo indywidualne- może to być uczucie radości, lekkości, szczęśliwości, błogostanu .pewnego spokoju i dobrego nastawienia. Może to być mrowienie, gorąco, zimno, ale także intensywne widzenie kolorów, odczuwanie dotyku (mimo, że healer nie dotyka klienta), zapachów, dźwięków, ciężkości, wznoszenia się i inne.

Proces uzdrawiania nie kończy się w momencie zejścia ze stołu – on dopiero się rozpoczął i trwa czasami jeszcze wiele dni. Nikt z nas nie wie – ani klient ani ja, jaki jest zamysł i działanie wyższej inteligencji i dlatego nikt nie może udzielić odpowiedzi na pytanie – jakie będą efekty zabiegu. Najlepiej jest podejść z akceptacją i wdzięcznością do całego procesu oraz z całą swoją radością i niewinnością małego dziecka.

Ciekawą rzeczą jest, że skuteczność sesji uzdrawiania jest całkowicie niezależna od wiary w jej skuteczność. Energie, które zostały wprowadzone do ciała pacjenta same „decydują”, która strefa ma zostać uzdrowiona. Przykładowo, jeśli pacjent oczekuje usunięcia bólów głowy, to najpierw może zostać uzdrowiony żołądek, gdyż on te bóle wywoływał. Podobnie jest z psychiką i ciałem energetycznym. Może nie wystąpić zmiana na poziomie fizycznym, ale nastąpi ona na poziomie uczuciowym lub mentalnym, co w rezultacie da zrozumienie potrzeby zmiany wzorca, który doprowadził do choroby. Dlatego ważnym jest, by nie „oczekiwać”, ale pozwolić energiom czynić ich powinność. Zresztą sam zabieg jest bardzo przyjemny i głęboko relaksujący.. Każdy zabieg jest bardzo indywidualny, zarówno dla pacjenta jak i uzdrowiciela.

Zabiegi uzdrawiające wykonywane są w krótkich odstępach czasu, nawet dzień po dniu. Na ogół wystarcza od 1 – 3 sesji. To klient decyduje się na ich ilość. Po przerwie można znów sesje powtórzyć. Tak naprawdę nikt nie wie jakie rezultaty przyniesie sesja. Ważne jest by być otwartym i cieszyć się z możliwości działania energii Wszechświata. Przekazujący ten szczególny rodzaj wibracji klientowi jestem z nim całkowicie zintegrowana. Jednocześnie pozostaję otwarta na to by prowadziła go Wyższa Inteligencja.

 

Zapraszam wszystkich chętnych do skorzystania z sesji uzdrawiania. Osoby zainteresowane sesją uzdrawiania na odległość i te, które chcą skorzystać  osobiście, proszone są o wcześniejsze zapisanie się i ustalenie ze mną terminu.