Kurs Japońskiego Autoliftingu Twarzy

Kurs Japońskiego Autoliftingu Twarzy

Doskonałym uzupełnieniem zabiegu Japońskiego Liftingu Twarzy prowadzonego w salonie jest wykonanie go samodzielnie, w domu przed lustrem. Lone Sorensen opracowała procedurę Autoliftingu dla osób, które decydują się na samodzielne zabiegi na swojej twarzy lub dla osób które chcą podtrzymać efekty zabiegów Japońskiego liftingu prowadzonych w salonie przez dyplomowanego terapeutę. Zabieg Autoliftingu wykonywany na własnej twarzy w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje, ujędrnia i wzmacnia strukturę skóry, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, redukuje opuchlizny i sińce pod oczami, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Istotą Autoliftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Do zabiegu najlepiej stosować olejek różany ,olejek z kiełków pszenicy .olejek arganowy z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Autolifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Codzienne wykonywanie Japońskiego Autoliftingu Twarzy w widoczny sposób poprawia kondycję twarzy. Pobudzone do pracy mięśnie powodują efekt liftingu, skóra staje się jędrna, zmarszczki się wygładzają, przez co twarz wygląda młodziej i radośniej. Polecany jest wszystkim, którzy chcą mieć zdrową i zadbaną twarz oraz cieszyć się młodym wyglądem!

Terminy warsztatów:

RZESZÓW

Termin: Nowe terminy już wkrótce!

Organizator: Teresa Skrzypczyk

Więcej informacji pod numerem telefonu: 733 211 912.

Szkolenie odbywa się w godz. 10.00-18.00 z przerwą na kawę lub herbatę i przekąski.

WROCŁAW

Termin: 5 Listopada 2022

Organizator: Teresa Skrzypczyk

Więcej informacji pod numerem telefonu: 733 211 912.

Szkolenie odbywa się w godz. 10.00-18.00 z przerwą na kawę lub herbatę i przekąski.

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na dwa tygodnie  przed rozpoczęciem szkolenia.

Inwestycja: 650 PLN

Instruktor: Teresa Skrzypczyk Tel.:  733 211 912

Zaleca się wygodny strój oraz zmienne obuwie.

Na szkolenie można się zapisać wysyłając na adres: kontakt@przestrzen-naturoterapii.pl  następujące dane:

  • Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Nazwa szkolenia: Kurs Autoliftingu Twarzy