O mnie


“Niech dzięki mojej intencji, sile pozytywnych działań moje umiejętności oraz wiedza nieustannie przynoszą korzyść innym”


Po latach poszukiwań i poznawania rożnych metod alternatywnego leczenia doszłam do momentu, w którym zdałam sobie sprawę jak najskuteczniej mogę pomagać człowiekowi w przywracaniu równowagi w organizmie.

Mam szczęście, ponieważ odkryłam w sobie potencjał ,który pozwala mi na robienie w życiu tego co kocham. To dla mnie radość, motywacja i uczucie satysfakcji. Na podstawie mojej pracy i wieloletniego doświadczenia naturoterapeuty mogę z przekonaniem stwierdzić, że to właśnie natura daje nam najprostsze rozwiązania.

Świadomie zdecydowałam się na wypróbowanie różnych systemów żywieniowych, ziół i innych terapii naturalnych. Szybko dostrzegłam ich znakomite efekty. Po szkoleniu ziołolecznictwa, które odbyłam by poszerzać swoja wiedzę z zakresu naturoterapii, podjęłam naukę w Polskim Instytucie Refleksologii METODĄ INGHAM. Intensywna praktyka refleksologia stóp, twarzy umożliwia mi trafne rozpoznawanie nieprawidłowości i przywracanie naturalnej równowagi w ludzkim organizmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów ukończyłam szkolenia w Międzynarodowym Instytucie Lone Sorensen, w zakresie wykonywania Japońskiego Liftingu Twarzy.

Ścieżka mojej praktyki nastawiona w stronę terapii naturalnych i wykształcenie w kierunku refleksoterapii stóp, twarzy i dłoni pokazały mi wiele ważnych punktów widzenia i podarowały mi dużo doświadczeń, które mnie w pełni ukształtowały, a tym samym stały się moja osobistą droga życia. Ciągle spotkania z ludźmi, otwartość na chęć niesienia pomocy w ramach moich możliwości i zaangażowania pokazują mi, że w życiu zawsze czekają na nas nowe szanse i wyzwania. Refleksologia pozwala mi, ciągle na nowo, doceniać aspekty i pozytywne efekty tej holistycznej terapii. Praca refleksologia dala mi dostęp do prostoty życia i otwartość na mało znaną, lecz bardzo skuteczną metodę i chęć jej praktycznego stosowania.

Wyraźne oznaki lepszego samopoczucia, zdrowienia moich klientów to wielka satysfakcja objawiająca się skromnym uśmiechem, gdy osoba, której wykonuję zabiegi mówi przy następnym spotkaniu, ze ustąpił ból żołądka, trwający od bardzo długiego czasu, że wyrównało się ciśnienie, które wcześniej zagrażało życiu, że ustąpiła neuralgia, że migrena to już przeszłość, że po kompleksowej terapii kobieta zachodzi w długo oczekiwaną ciążę. Moment, w którym dochodzi do zrównoważenia sil obronnych w organizmie jest widoczny zarówno dla refleksologa jak i osoby poddającej się zabiegom. To moment cichej, skromnej radości, że dłońmi można wypracować tak wiele.
Z rzadkimi wyjątkami, uzdrowienie może być osiągnięte przy użyciu tylko naturalnych metod leczenia, które są nam dostępne od tysięcy lat. Po zdiagnozowaniu przyczyny dolegliwości za pomocą Badania Żywej Kropli Krwi , Analizy Pierwiastkowej Włosów, czy też wyszukaniu złogów podczas zabiegu refleksologii na stopach i twarzy zalecam odpowiednie zioła, czy naturalne suplementy , odpowiednią dietę, oczyszczanie i regenerację organizmu. Zabiegi refleksologii twarzy, stóp, czy też terapię BEMER dobieram indywidualnie w zależności od stanu zdrowia pacjenta.

Ponad 6 lat temu poczułam moc uzdrawiającej energii i zaczęłam wykonywać zabiegi energetyczne dla osób ,które takiej terapii potrzebowały. W późniejszym czasie przeszłam warsztaty i szkolenie, oraz uzyskałam dyplomy w tym zakresie Jako zabieg terapeutyczny wykorzystuję też Dwupunkt. Jest to prosta metoda przywracania równowagi ma każdym poziomie Metoda Dwupunktowa daje szybkie ,często natychmiastowe efekty, Uzdrawia się ciało, rozwiązują się problemy osobiste ,zawodowe. Manifestuje się porządek na każdej płaszczyźnie życia.